Külföldi kapcsolatok

A meglévő kapcsolataink (Lycee Professionnel Francois Arago - Franciaország, Zespół Szkól - Lengyelország, Csíkszereda - Románia, Eszék - Horvátország) mellé szeretnénk még egy EU szakmai képzést folytató szakképző intézettel kapcsolatot kialakítani.

Külföldi kapcsolatok:

• Francia kapcsolat: Agócs Attila tagintézmény-vezető
  • Lengyel kapcsolat: Kozári Gyula műszaki vezető
  • Horvát kapcsolat: Kovács Margit ifjúságvédelmi felelős
  • Román (Erdélyi) kapcsolat: Kovács Margit ifjúságvédelmi felelős

XX. Nemzetközi Építész Diákkonferencia - Losonc, 2014. április 25-27.
Emléklap
Kirándulás képekben

Csodálatos három napot töltöttünk a XX. Nemzetközi Építész Diákkonferencián, élményekben és tapasztalatokban gazdagabbak lettünk.
A felejthetetlen élményeket köszönjük a Losonci szervező iskola, SPŠ stavebná Oskara Winklera Lučenec, tanárainak, diákjainak, a színvonalas programokat, akik fáradságot nem kímélve mindent megtettek a szakadó eső ellenére is, hogy a diákok megismerhessék a városukat, történelmük egy részét, történelmi váraikat, építményeiket, valamint  maradandó élményekkel térjenek haza.