Szakképzési Hét (2016. december 5-9.)

Meghivó az eseményre

Program megnevezése "JövőÉPÍTŐ" a Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskolában
program rövid leírása (legfeljebb 740 karakter, szóközökkel!) „Ma modell, holnap valóság” A burkoló szakmák interaktív bemutatása „Álmodd meg, tervezd meg, építsd fel” Alfától az omegáig  Számítógéppel segített ÉPÍTÉSZETI tervezés „Fából vaskarika”- A bútorasztalos szakma interaktív bemutatása „Boltív, boltöv, boltozat” - A kőműves, ács-állványozó szakmák interaktív bemutatása tanműhelyek bevonásával „A fába zárt lélek”- A bútorasztalos szakma interaktív, szórakoztató bemutatása, csavarbehajtó verseny, fafaragás. „Dugóhúzó csavarból és bilincsből”- Épületgépészethez kapcsolódó szakmák interaktív bemutatása, prezentálása. Werkfilm - "Gyere az Építőbe" Tanárok, diákok közösségépítő szellemben elkészített munkája. Videók, fotók összegyűjtésével, bemutatásával hívja fel a figyelmet az oktatott szakmákra, azok szépségeire.
kezdődátum: 2016.12.07
záró dátum: 2016.12.07
ha tagintézményben lesz, melyikben? Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola 7400 Kaposvár, Cseri u. 6.
program helyszíne Kaposvári SZC Lamping József Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskola  7400 Kaposvár, Cseri u. 6. A "Főépület" aula
Program típusa "Open doors" event
Célcsoport Parents and families